Taxi dostawcze WarszawaO firmie:


Nazwa: Taxi Bagażówka Wiki Warszawa


NIP: 527-224-56-17


Adres: Pawińskiego 28


Miejscowość: Warszawa


Kod pocztowy: 02-106


Telefon: +48 537-115-518


Domena: http://www.bagazowkawiki.com


Opis:


Przeprowadzka zawsze jest procesem angażującym, czasochłonnym i kosztownym – takie jest przynajmniej powszechne przekonanie. Tymczasem w praktyce okazuje się, że istnieją rozwiązania, które pozwalają oszczędzić pieniądze i zapewnić wsparciem w wygodnym przewiezieniu przedmiotów ze starego do nowego mieszkania albo biura.

Wyjątkową i wartą rozważenia usługą jest taxi dostawcze w Warszawie, którego ofertę dokładnie opisano na stronie internetowej bagazowkawiki.pl. Firma ma kilkanaście lat doświadczenia w przewożeniu najróżniejszych przedmiotów – od wypełnionych ubraniami walizek, po pianina czy dzieła sztuki. Wiadomo, że szczególnie te ostatnie wymagają odpowiedniej delikatności, ale stuprocentowy profesjonalizm gwarantuje bezpieczeństwo transportu.

To, co wyróżnia firmę na lokalnym rynku, można z czystym sumieniem nazwać korzystnym stosunkiem jakości do ceny. Firma rozlicza się na przejrzystych zasadach, już na etapie ustalania szczegółów współpracy, ustalając obowiązujący później cennik. W grę wchodzi transport nie tylko na terenie Warszawy, ale również między miastami, a nawet państwami.

Data dodania: 2019-07-25
Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O Taxi Bagażówka Wiki Warszawa
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

FIRMY W OKOLICY:Greener Pharma Arkadiusz Stachowicz

https://greenerpharma.com/

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

https://probox.pl/

Macromedica Centrum Medyczne

https://macromedica.pl/