Przewóz mebli w PoznaniuO firmie:


Nazwa: Fachowe-Przeprowadzki.pl


NIP:


Adres: Os. Stefana Batorego 7


Miejscowość: Poznań


Kod pocztowy: 60--68


Telefon: 794 066 703


Domena: https://fachowe-przeprowadzki.pl/


Opis:


Przeprowadzki są trudnym przedsięwzięciem logistycznym, które bez wątpienia mało osób lubi. Przewiezienie wszystkich mebli, sprzętu i reszty wyposażenia to nie lada wyzwanie wymagające fachowej pomocy. Jeśli szukasz firmy oferującej przewóz mebli w Poznaniu i zależy Ci na profesjonalnych usługach, odwiedź stronę fachowe-przeprowadzki.pl. Znajdziesz tam ofertę, z której z satysfakcją skorzystało już wiele osób.

Rekomendowana firma przeprowadzkowa dysponuje pojazdami przeznaczonymi do wielkogabarytowych przewozów, a także niezbędnym sprzętem zabezpieczającym ładunek podczas przewozu. Dzięki kompetentnej ekipie przeprowadzkowej możesz mieć pewność, że Twoje rzeczy będą w dobrych rękach.

Oferowany transport świadczony jest w korzystnych cenach, a ostateczna kwota zależy od kilku czynników. Znaczenie ma przede wszystkim ogólny ciężar ładunku, długość trasy oraz fakt skorzystania z dodatkowych usług. Poza samym przewozem można bowiem skorzystać z usługi ładunku i rozładunku oraz wniesienia sprzętów, a także podłączenia ich do źródła zasilania. Ponadto fachowcy mogą pomóc w rozkręceniu i ponownym skręceniu mebli.

Data dodania: 2019-08-06
Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O Fachowe-Przeprowadzki.pl
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

FIRMY W OKOLICY:Proctogin

https://www.proctogin.pl/

AR-FIZ

http://ar-fiz.com/

Psycholog dziecięcy Magdalena Lange-Rachwał

http://www.psycholog-dladziecka.pl