Klinkier PoznańO firmie:


Nazwa: Brolio Sp. z o.o.


NIP: 9721291021


Adres: Obornicka 117


Miejscowość: Suchy Las


Kod pocztowy: 62-002


Telefon: +48500119736


Domena: https://brolio.pl/


Opis:


W obecnych czasach panuje deficyt trwałości. O znacznej liczbie produktów można powiedzieć wiele, ale na pewno nie to, że są wykonane na lata. Czasami ma to nawet swoje dobre strony, jednak w przypadku architektury każdemu zależy przecież na rozwiązaniach, które przetrwają latami.

Aranżując i remontując wnętrza, ogrodzenia czy elewacje domów, stoi się przed ogromnym wyborem rozmaitych materiałów. Dlaczego zatem klinkier w Poznaniu, Katowicach czy Gdańsku ma być lepszy od innego rodzaju materiałów? Przede wszystkim ze względu na swój ponadczasowo stylowy charakter. Cegła klinkierowa lub płytka klinkierowa, nawet gdy wypełniają wyłącznie jedną ze ścian pokoju, odciskają największe piętno na jego ogólnym wyglądzie. Podobnie kamień naturalny, który świetnie sprawdza się na przykład do wykonania trwałych, solidnych parapetów.

Dlatego warto nawiązać współpracę z profesjonalnym dostawcą klinkieru i kamienia naturalnego – firmą brolio.pl. To jedyny autoryzowany przedstawiciel belgijskiego producenta Olivier w Polsce. Gwarantuje korzystne ceny najwyższej jakości płytek i innych produktów na wymiar.

Data dodania: 2019-07-06
Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O Brolio Sp. z o.o.
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

FIRMY W OKOLICY:Proctogin

https://www.proctogin.pl/

AR-FIZ

http://ar-fiz.com/

Psycholog dziecięcy Magdalena Lange-Rachwał

http://www.psycholog-dladziecka.pl