https://www.aptekagemini.pl/ • Biały jeleńO firmie:


Nazwa: Apteka GEMINI


NIP: 588-230-78-77


Adres: Trzy Lipy 3


Miejscowość: Gdańsk


Kod pocztowy: 80-172


Telefon: 58 600-80-88


Domena: https://www.aptekagemini.pl/


Opis:


Oferująca hipoalergiczne produkty marka Biały Jeleń to firma działająca w Polsce już od lat dwudziestych XX wieku. Sprzedawane w Aptece Gemini kosmetyki i mydło Biały Jeleń to wyroby bazowane wyłącznie na naturalnych składnikach, gwarantujących bezpieczne stosowanie nawet przez osoby dotknięte atopowym zapaleniem skóry. Produkty zalecane są dla osób o skórze wrażliwej oraz skłonnej do podrażnień i alergii.

Kosmetyki marki Biały Jeleń stosowane są w procesie codziennego dbania o higienę skóry oraz wytworów naskórka. W ofercie znajdują się żele pod prysznic, szampony oraz mydła - wszystkie oparte o naturalną recepturę wzbogaconą bioaktywnymi składnikami takimi jak kompleks witamin AEF, wyciąg z nagietka, proteiny pszeniczne, ekstrakt z rozmarynu czy kwasy tłuszczowe omega nadające skórze elastyczność. Składniki te pozytywnie wpływają na kondycję skóry pielęgnując ją oraz zapewniając odpowiedni poziom nawilżenia. 

Produkty marki Biały Jeleń odznaczają się brakiem intensywnego zapachu czy dodatku substancji mogących wywoływać alergie.

Data dodania: 2017-06-23
Oceń firmę (5 z 1 głosów)

DODAJ OPINIE O Apteka GEMINI
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

FIRMY W OKOLICY:Kancelaria Adwokacka Tomasz Janik

http://tomasz-janik.pl/

Jerzy Kasprzak Arkadia Lido

http://osrodek.optymalni.pl

Honda Gdynia - HLC Sp. z o.o.

https://www.hondagdynia.pl